Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Ladies  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  31

Muzika & Orkestrimi:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Muzika & Teksti:

Ronela Hajati

Video Produksioni:

Pro Video

Komente

Asnjë Koment

24/05/2017

2017-05-24T17:00:00+00:00

Ref. 2x
Ku i kam gocat ma t'fortat?
Ku i kam çikat ma t'mirat?
All my ladies are divas

Pini e pini e pini e pini
Pijini krejt gotat se nga Roni i kini
Gocat po bin tokës po krejt fore i lini
Ça po pini?
As vet nuk e dini shoqet un i kom
Edhe vetëm nuk më lon
Nëse nxen frajerin njona atëherë krejt e nxojmë
Ça po ndodh mes neve dyve krejt e diskutojmë
Nëse nuk e don,synet na ja bojmë

Kill'em kill'em a hey shoqen me ma lon
Vetën nuk e don mo
Kill'em kill'em a hey
Jena njesoj jena njesoj na

Ref. X2
Ku i kam gocat ma t'fortat?
Ku i kam çikat ma t'mirat?
All my ladies are divas!

Siento criminal en mi ritmo
Quiero que me dejas papito
Quiero mis amigas querido Amorsito dejame chicito!

Ai don me ja bo un mëngjesin
Ai don me ja bo un yzmetin
Se lo,kom me dal un per qefi
Dale dale dale marrim natën ma kadale, sonte kena dal pa pare sa? E yo
Ikim ikim ikim edhe barin na e fikim dhe policit shpejt i ikim na
E yo Dale dale dale dale marrim natën ma kadale sonte kena dal pa pare sa E yo
Bini bini bini teshat hekni mos i lini sdu me dit mo kah po vini sa E yo!

Ref. X2
Ku i kam gocat ma t'fortat?
Ku i kam çikat ma t'mirat?
All my ladies are divas!

All ma ladies
All ma ladies
All ma ladies
Ku i kam ku i kam ku i kam ku i kam divat
Ku i kam ku i kam ku i kam çikat
Ku i kam ku i kam ku i kam ku i kam divat
Qe ku jane, qe ku jane,qe ku jane cikat
Qe ku jane, qe ku jane,qe ku jane divat


Ky tekst u dërgua nga ViskiFranca2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet