A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ronela Hajati & Young Zerka - Diamanta


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  215

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/12/2017

2017-12-23T21:29:18

See Also

Young Zerka

Music & Arrangement:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Music & Lyrics:

Ronela Hajati

Music:

Young Zerka


[Ronela:]
S'jena milionera,
amo dashnia ka ec me fat
si heret e tjera
me mir mos ta folim se kan inat.

[Young Zerka:]
Turn me on, Turn me on, Turn me on
Turn me on, Turn me on, Turn me on
se s'mundem dot, s'mundem dot
se s'mundem dot pa ta thon ej
s'mundem dot
se s'mundem dot pa ta thon ej

[Ronela:]
Quiero que me das lo que gustes mas
dale dime donde estas
por favor te vas si te tengo atras
dame un besito

Ay ay ay Hoy llegò...
Ay ay ay Le ta di gjith bota

[REF.:]
Ne dallojm si diamanta
ne dallojm si diamanta
Ay ay ay ay ay
dame un besito

[Young Zerka:]
Mos u bo si vera
se eshte shume e nxeht dhe zgjat veç pak
po bohu si dimri
ke nevoje per mu, ke nevoje per flak

turn me on, turn me on
turn me on, turn me on

[Ronela:]
Quiero que me das lo que gustes mas
dale dime donde estas
porfa' no te vas si te tengo atras
dame un besito

Ay ay ay Hoy llegò...
Ay ay ay Le ta di gjith bota

[REF.:]
Ne dallojm si diamanta
ne dallojm si diamanta
Ay ay ay ay ay
dame un besito

[Young Zerka:]
Menoje pas sa mire do jena
e mos mu bo marak
se ça po thojn e ça po kena
mos ta nin aspak

[Ronela:]
Ama, ama nji jet
ama le t'jete sa t'jete
Menoje pak se mire do jena
e mos mu bo marak


Lyrics submited by g.foxiee-Cards (3)

2018-01-09 18:38:00
bohu si dimri
ke nevoje per mu,
ke nevoje per flak
2017-12-29 18:51:00
ne dallojmë si diamanta
U krijua nga UNEJS+A 2017-12-29 01:49:11
sjena milionere
ama dashnia ka ec me fat

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019