Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Ronela Hajati - Do Ta Luj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  234

Komente

2 🔥

14/06/2018

2018-06-14T13:00:02+00:00

Muzika & Teksti:

Ronela Hajati

Muzika & Orkestrimi:

Tull Production

Video Produksioni:

Talelli Production


Ej EJ Ej
Ai sot ma tha, ik o goce ik ti
mbeta si gjynah, nuk e kisha prit ti
Ama Ama Ama se per ty i fala tana
Fire, Shake it, tundja ketij mileti

Ref:
do ta luj, do ta luj, do ta luj
Edhe nese per ty vuj, le ta vuj, le ta vuj
un gjith jeten do ta luj, do ta luj, do ta luj
edhe nese per ty vuj, le ta vuj le ta vuj (2x)

Hajt ti meno, ti meno per mu
Gocat nuk kane faj se i bone dru
Po un jom e mir pse sme don ti mu
Bjonde dhe me sy blu

Toro toro toro torollak
Ti qenke fare toro toro torollak
Ca mbo ti mu toro toro torollak
Ti qenke fare toro toro torollak
Po un e du

Ai sot ma tha, ik o goce ik ti
Mbeta si gjynah, nuk e kisha prit ti
Ama Ama Ama se per ty i fala tana
Fire, Shake it, Tundja ketij mileti

Ref:
do ta luj, do ta luj, do ta luj
Edhe nese per ty vuj, le ta vuj, le ta vuj
un gjith jeten do ta luj, do ta luj, do ta luj
edhe nese per ty vuj, le ta vuj le ta vuj (2x)

Ej, O cuni, o zemra
Porque no me qieres, Porque
Se kur jam me ty une jam si n'Amerik
Rri me mu dhe sonte, rri me mu mos ik
Hjade cuni vogel mos e le per kaq
Hajd te zemra jote, vetem un ta knaq

Ajjj nochi, nochi
Ajjj nochi, nochi po ti me mu
Ajjj, nochi, nochi
E di nuk e di ca, ca tha nuk ma dha
se vetem se la, e la, e la
Po mu sma dha, sma dha, sma dha
Pse ty ta la, e la e la
Per mu fjalen e dha e dha

Ai sot ma tha, ik o goce ik ti
Mbeta si gjynah, nuk e kisha prit ti
Ama Ama Ama se per ty i fala tana
Fire, Shake it, Tundja ketij mileti

Ref:
Do ta luj, do ta luj, do ta luj
Edhe nese per ty vuj, le ta vuj, le ta vuj
un gjith jeten do ta luj, do ta luj, do ta luj
edhe nese per ty vuj, le ta vuj le ta vuj (2x)

Ej esa parti gente
Donde estas ti gente, gente
Po sa po tutesh, te qiero
eu so, sou mais bonita, que Anita
Hahahahaha


Ky tekst u dërgua nga Elidona ShabaniKartolina (5)

17
1
26
20
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet