Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Valle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Kalle club-in, hi n valle
Valle,valle,valle,valle,valle
Hajde zemer gjuj paret, paret,
Paret,paret,paret,paret
Hajde thirri krejt çikat e mira,
Ka mu bo hataja, nuk po du me nejt ne shpia
Jam vesh krejt black, e nuk na trremb me plas alltia
Bojna shum lek se nga pas na vjen shoqnia

Me shampanja mbushim detet, ej
Hajde se m'ke bo per vete, ej
Un po sillna mendjemadhe, ej
Se dhe shoqet krejt mi kalle, ej

[Refreni]:
Kalle club-in, hi n valle
Hajde zemer gjuj paret

Dridhe,dridhe shamine, zemer aman
Ma coptove zemren, ishe harram,
Pi e mbyte dhimbjen me raki,
Se i kan çikat mendt n'veri

Ej,ej,ej,ej,ej,ej,ej,ej

Bojna dashni boll pritem,
Ton naten ton diten,
Bojna party si after-party,
Man come come, s'po m'pritet,
Hajde pak ma knej, po si jan andej?
Mos me thuj mo na na

Me shampanja mbushim detet, ej
Hajde se m'ke bo per vete, ej
Un po sillna mendjemadhe, ej
Se dhe shoqet krejt mi kalle, ej

[Refreni:]
Kalle club-in, hi n valle
Hajde zemer gjuj paret

Dridhe,dridhe shamine, zemer aman
Ma coptove zemren, ishe harram,
Pi e mbyte dhimbjen me raki,
Se i kan çikat mendt n'veri (x2)

[Refreni:]
Kalle club-in, hi n valle
Hajde zemer gjuj paret
Kalle club-in, hi n valle,valle,valle
Hajde zemer gjuj paret, paret, paret


Ky tekst u dërgua nga MariniRonela Hajati
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/07/2022
Muzika: Ronela Hajati, Marko Polo & Tull Production
Teksti: Ronela Hajati
Video Produksioni: Fullmoon Production
Styling: Niko Komani
Make Up And Hair: SageriRonela Hajati - Valle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Valle".
3. Video është e këngës "Valle", por nuk këndohet nga Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 0