Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati, Emra Brah & Skerdi - Kaj Kaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Emrah Brah:

Ajo e boni lotin vaj
Sa e kam dasht
Hala n’zemer une e kam
Aty e mbaj

Refreni:

Kaj kaj
Lotin mos e mbaj, mbaj
Hidh ti lotin vaj, vaj
Ti lotin vaj, vaj
E per mua qaj,qaj
Ti per mu qaj, qaj
Se une t’kam dasht, dasht
Une t’kam dasht, dasht. (x2)

Skerdi:
Lotet n’faqet tua t’lagta
Vran dy shpirtra i mur dallga
Sa e ftoht’ kjo nata
Nuk ka me dhimbje plaga

O se m’lujte, o se m’lujte
Vetes t’i tregoj
Tash pse vetem je
Se i harrove, ti i harrove
Tonat tonat t’mirat
Ti i harrove, ti i harrove
Smundje kjo dashnia
Jeten ti mu’ ma more
E ti ma more
E tash ti kaj per mu…

Refreni:

Kaj kaj
Lotin mos e mbaj, mbaj
Hidh ti lotin vaj, vaj
Ti lotin vaj, vaj
E per mua qaj, qaj
Ti per mu qaj, qaj
Se une t’kam dasht, dasht
Une t’kam dasht, dasht.

Ronela:

E kam rreziku dhe jeten tem
Me t’kallxu drejt’
Ti nuk i din krejt
Pse esht’ e pamundur nuk e gjej
I refuzoj krejt
Pa ty nuk jom njejt’.

Hajde ma shpeto ket’ zemer
Ca t’kam bo o djal’
Hajde ma shpeto ket’ zemer
Krejt kam me t’i fal
E me dit sa kam mbajt gjith’ kto dit’
Mos em bo me kajt…

Refreni:

Kaj kaj
Lotin mos e mbaj, mbaj
Hidh ti lotin vaj, vaj
Ti lotin vaj, vaj
E per mua qaj,qaj
Ti per mu qaj, qaj
Se une t’kam dasht, dasht
Une t’kam dasht, dasht. (x2)


Ky tekst u dërgua nga Ronela’s FanRonela Hajati, Emra Brah & Skerdi
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/08/2023
Muzika: Ronela Hajati, Emra Brah & Skerdi
Orkestrimi: Xhoni Beats
Video Produksioni: Fullmoon Production
Directed: The Claudia
Prod: Gent Music & Moon Studio
Mix & Master: Gent Music
M.U.A: Tomas Beqiri
Styling: UlfaRonela Hajati, Emra Brah & Skerdi - Kaj Kaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaj Kaj".
3. Video është e këngës "Kaj Kaj", por nuk këndohet nga Ronela Hajati, Emra Brah & Skerdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 0