Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roni Cani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Roni Cani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 31 Korrik 2020, Roni Cani publikon videoklipin "Shoke"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Muharem Ramaj

Vasil Karamuça

Gezim Sejati

Sulo Latifi

Tiku I Permetit

Vathi Fejza

Zani Tallasi

Dorian Doko

Eglantin Sota

Lumturi Bezati

Tags: Roni Cani


Komente mbi këtë artist