Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Roni Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Roni Morina është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2007, Roni & Alba marrin pjesë në Ylberi 2007 me këngën "Ne Na Quajnë Ardhmëria". Në Dhjetor 2012, Roni Morina merr pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "Kampioni". Në Korrik 2012, Roni Morina merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Futbolli". Më datë 1 Tetor 2012, Roni Morina publikon videoklipin "Pinokio". Më datë 23 Tetor 2012, Roni Morina publikon videoklipin "Best Boy Best Girl", në bashkëpunim me Alba. Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Genc Ahmeti

Fatlum Ukelli

Benard Dervishi

Olti Ajeti

Endri Kaçaçi

Nderim Sadriu

Donat Prelvukaj

Yllnor Kurti

Art Abrashi

Ledion Sveçla

Tags: Roni Morina, Ron Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet