Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronita Zeneli - S'patem Faj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti Je Larg
Po Me Pret Dashuria e Vertet
Nuk vdes kurr shpresoj un
Shpirti Shpirtit Sa e don
A kam fat edhe un
zemra ime te mos vun.
Apo ndoshta asnjeher
s'me troket fati ne der.

Na kan nda na kan nda,
pse na kan nda
Zemra zemren don me pa

REF. 2x
Loti rrjedh nga ata sy
s'patem faj as un as ti
qaj per mua un do qaj per ty
loti rrjedh nga ata sy
spatem faj as un as ti
a do t'jemi s'bashku perseri

Ndale kohen, mos kalo
ndale oren, mos puno
ndoshta na vjen ajo dit
qe ne dy dit e kemi prit.

A kam fat edhe un zemra ime
te mos vuun apo ndoshta asnjeher
s'me troket fati ne der

Na kan nda na kan nda,
pse na kan nda
Zemra zemren don me pa

REF. 2x
Loti rrjedh nga ata sy
s'patem faj as un as ti
qaj per mua un do qaj per ty
loti rrjedh nga ata sy
spatem faj as un as ti
a do t'jemi s'bashku perseri


Ronita Zeneli - S'patem Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'patem Faj".
3. Video është e këngës "S'patem Faj", por nuk këndohet nga Ronita Zeneli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ronita Zeneli:


Komente 0