Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rony Rag

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  211
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rony Rag është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shkurt 2019, Rony Rag publikon videoklipin "Shqipet". Më datë 21 Prill 2019, Rony publikon videoklipin "Kejt Bashk". Më datë 3 Qershor 2019, Rony & Grido publikojnë videoklipin "Si Familje". Më datë 15 Shtator 2019, Rony publikon videoklipin "Kcejm Valle". Teksti i këngës u shkrua nga Rony Rag. Më datë 7 Dhjetor 2019, Rony publikon videoklipin "Shqipet 2". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Më datë 29...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

9 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (13)

2
8
8
8
10
9
10
12
16
13
12
9
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Joniad Banushi

Baba Li

Çartani

Lazy

Rudi

Mali G Grand Thugz

Sekondari

Eleminimi

OG043

KMC

Tags: Rony Rag, Rony


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet