Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rony Rag
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  257
Këndon kryesisht: hip-hop

Rony Rag është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 15 Shkurt 2019, Rony Rag publikon videoklipin "Shqipet".

Më datë 21 Prill 2019, Rony publikon videoklipin "Kejt Bashk".

Më datë 3 Qershor 2019, Rony & Grido publikojnë videoklipin "Si Familje".

Më datë 15 Shtator 2019, Rony publikon videoklipin "Kcejm Valle". Teksti i këngës u shkrua nga Rony Rag.

Më datë 7 Dhjetor 2019, Rony publikon videoklipin "Shqipet 2". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Më datë 29 Shkurt 2020, Rony publikon videoklipin "Vija Vija". Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Čekic.

Më datë 12 Qershor 2020, Rony Rag publikon videoklipin "Kush Foli?". Teksti i këngës u shkrua nga Rony Rag. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Čekic.

Më datë 8 Tetor 2020, Belexa publikon videoklipin "Ti", në bashkëpunim me Rony. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Më datë 21 Tetor 2020, Rony Rag publikon videoklipin "N'London". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Më datë 15 Shkurt 2021, Rony publikon videoklipin "Shqiptar". Teksti i këngës u shkrua nga Rony Rag. Produksioni audio u realizua nga Princ1.

Më datë 15 Maj 2021, Princ1 publikon videoklipin "Pllumat", në bashkëpunim me Rony. Muzika e këngës u punua nga Princ1, ndërsa teksti u shkrua nga Princ1 & Rony Rag. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 29 Korrik 2021, Rony publikon videoklipin "Angela". Teksti i këngës u shkrua nga Rony Rag & Princ1.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

12

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 12