Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rony Rag - Mezhduni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mezhduni".
3. Video është e këngës "Mezhduni", por nuk këndohet nga Rony Rag.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rony Rag - Mezhduni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

08/03/2019

2019-03-08T18:27:41+00:00Un kërkuj sja përtoj po veq tutna
Pe myti naj njoninn kur futna
I shmangi kto huta lutna
Hekma o zot se ja kputa
Foli si Kosovar gjak kaqaniki
Qeto kurva sikur hashash i fiki
Gangster qe kcen me kiki
Lypi sherr i shkova po iki
Ruhuni.. Se erdh Mezhduni
Un ciklon ju si gjethe ju shkuni
Fol per burg tka ra sapuni
Mmmm kejt burgi ta vuni
N ket pidh none hip-hop u bom pleq
Kena pa tu ra n tok edhe ma t keq
Po dyshon te burrnia bjema motren
Garant ka me ti bo bineq
Mutherf**ka dhipa me taka
Rrini larg Rony-t se ju kapi kejt n shuplaka
Kudo qe shkeli un lshoj tritol
Ku ta heki komen e lo emrin arkivol
Mos fol a e di me kon ki tbosh
Ki tbosh me R.A.G tfut n bagazh t hedh n kosh

Kuksjan 24 karat bjemi kejt qeto pidha ti lo sakat
Po menojn qe po t shaj veq per fam
Po Pa Pa Pa un famen ty ta qi bre
Vrimen ma mir se mini e din
Po ti s kapesh me njo qe karrieren ta qin
Ti e din je chaly chaplin
Bile ma shum se ai ti me kesh pom shtin
Se je i zgjut shan e hy n skut
Po me bo me t kap kocat kom me ti zbut
Jom shum i vjeter n tru ket ide sun e heqi
U bon kejt rreperat me styling Joni Peci
Un nuk e njeki moden po moden e boj me work
Besom me hy tweerki n mod
Ju fillojni tu bo tweerk...


Më Shumë Këngë Nga Rony Rag:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet