Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rony - Vija Vija

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vija Vija".
3. Video është e këngës "Vija Vija", por nuk këndohet nga Rony.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rony - Vija Vija  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Video Produksioni:

Fullmoon Production

Produksioni:

Čekic

Komente

Asnjë Koment

29/02/2020

2020-02-29T14:00:09+00:00[Refren]
K'ta mendun qe un kejt pahiri mrrina
Kta se din qe un skom nevoj kokaina
Munesh me u bo klient po na se pina
Dridhe Dridhe Vija Vija

[Strofa1]

Rony Rony Rony Rony Rony
Skan besu kur thash qe si un so asnjoni
Dola thjesht e kta mendun qe nuk kom money
Hajde kallxoni babushit sa kushtoni

I kena shokt me ta full tavolina
Shishe po vijn e na hala po pina
Jena bo tap veni full me qika
Qika Qika Qika Qika

[Refren]
K'ta mendun qe un kejt pahiri mrrina
Kta se din qe un skom nevoj kokaina
Munesh me u bo klient po na se pina
Dridhe Dridhe Vija Vija

[Strofa 2]

Sa jon bo kundra meje per mem rrxu kta
Sa.. Saher vij un kta ikin si lepra pra
Te na o terr Te na ska drit
Ka kjo zon nuk munen me hyj as t zijt
Seee
U bon bajat asnjoni spi beson mo kta
Kta po folin qa po shohin n filma
Kejt e din Kejt e din
Na svijna me kilo kena magazin


Më Shumë Këngë Nga Rony Rag:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet