A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rosela Gjylbegu

Rri Me Mua ➡ Stay With Me

 Shqip ➡  Anglisht
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »


Rri Me Mua

Sikur te jesh me mua
do te zgjoja me nje kafe
Sikur te jesh me mua
Do te trembej dhe fjala "Pse"
Sikur te jesh me mua
do besoje çdo gje tek une
Do te te vija çdo nate ne gjume
do te puthja edhe me shume
Sikur te jesh me mua
Une si hije nga pas do vija
e... ne krahet e tu te rrija
Do harroja merzite e mia
Sikur, sikur te jesh me mua
S'do pendoheshe asnjehere
Do jetoja per ty 2 here
se te dua dhe eshte e prere

Ref 2X:
Rri me mua!
Po ta them per here te fundit
Rri me mua!
Pa ty jeten nuk e dua
me ty diten e bej muaj
Pa ty dielli eshte i huaj
Rri me mua!
Vetem une po te dua
Rri me mua!

Sikur te jesh me mua
Une si hije nga pas do vija
ne krahet e tu te rrija
Do harroja merzite e mia
Sikur te jesh me mua
S'do pendoheshe asnjehere
Do jetoja per ty 2 here
se te dua dhe eshte e prere
Rri me mua!

REF:
Po ta them per here te fundit
Rri me mua!
Pa ty jeten nuk e dua
me ty diten e bej muaj, me ty
Pa ty dielli eshte i huaj
Rri me mua!
Vetem unee po te dua
Rri me mua!
Rri me mua!

Me ty diten e bej muaj
Pa ty dielli eshte i huaj
Rri me mua! Rri me mua!
Vetem une po te dua
Rri me mua!


Stay With Me

If you were with me
I would wake you after a dream,
If you were with me,
Even the little world will make you scream,
If you were with me,
You would belive to me everything.
I would give you a goodnight kiss,
i would kiss you after a dream.
If you were with me.
I would chase you down in a dream,
and in your arms i would stay.
I would forget my mistakes.
If you were with me.
I wouldn't regret anything.
I would live for you everyday.
'Cause i love you,i hope that's ok.

Chorus:
Stay With Me!
Please let me hear my plea.
Stay With Me!
Without you i'm not alive.
With you i could make a lifetime.
Without you even the sun hides.
Stay With Me!
Only i can live with you.

If you were with me
I would chase you in your dreams,
and in your arms i would stay.
I would forget my mistakes.
If you were with me.
I wouldn't regret anything.
I would live for you everyday.
'Cause i love you,i hope that's ok.

Stay With Me!
Please let me hear my plea.
Stay With Me!
Without you i'm not alive.
With you i could make a lifetime.
Without you even the sun hides.
Stay With Me!
Only i can live with you.

With you i could make a lifetime.
Without you even the sun hides.
Stay With Me!
Only i can live with you.
Stay With Me!

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019