Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu & Arbër Arapi - Peshperitje Zemrash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

ne dritare zbriti hena,shtratin e ndriqoj,i dehur jam une neper enderra,sdi ku fluturoj,fryma po me ndahet dhe fjalet si gjej dot. sdua te me ikesh dhe te humbas

sa her hap syte e ndihem vetem,nisem per tek ty,te trokas ne zemren tene,te strukem thell aty,pershperis ne heshtje,nje fjal qe sta kam thene,lerme te rrij pran teje dhe mos me zgjo

ref:
te them te duaaaa pershperim e kesaj nate,heshtim tjeter fjale nuk do me thuash,mos shko edhe kur te dal prap djelli joooo ti mos me zgjo

sdi si mund te ndodhi ndryshe te te kem veq pran,jam tik-taki i zemres tende fryma jote jam,me ty nese jetoj,pa ty ne endrra vdes,dhe zemrat asnje qast jo sna tradhtuan

ref:
te them te duaaa ty moj hene e kesaj nate,heshtim tjeter fjale nuk do me thuash,mos shko edhe kur te dal prap dielli jo mos ti mos me zgjo

do ti lutem nates sonte qe pafund te zgjas,yjet do ti lus te flasin engjujt ne ket nat,je tik-tak i zemres time fryma jote jam veq nje fjal te jete e jona veq nje fjal aaaaa

ref:
te them te duaaa ty moj hene e kesaj nate,heshtim tjeter fjale nuk do me thuash,mos shko edhe kur te dal prap dielli jo mos ti mos me zgjo,sonte mos shko,me jep pak frym mos u largo,ti mos me zgjo sonte mos shko me jep pak frym mos u largo.


Ky tekst u dërgua nga Gabi

Rosela Gjylbegu & Arbër Arapi - Peshperitje Zemrash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Peshperitje Zemrash".
3. Video është e këngës "Peshperitje Zemrash", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu & Arbër Arapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 0