A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rosela Gjylbegu - Femije


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/07/2009

2009-07-22T18:02:58

Music & Arrangement:

Adrian Hila

Song from the album:

"9 Hite 6 Princesha"


haaaaaaaaa hhaaaaaa
sa mir kur ishim femij kur ishim femij ti me jepje qdoja un un te jepja qdoje ti haa dy motra dy engjej ne donim prralla pa mbarim ti qe doje princin tim haaaaaaa koha vraponte mbi nee larg mbi njera tjetra nuk na pyeti jeta ne telefon me kujton prrallen qe pelqeja shum e ngadal bija ne gjum me mungooon kohen kur ishim ne femij me trishtoon kohen kur ishmim ne femij sa ne dhomen kur te luaj kam nje jet qe un vuaj skam nje jet qe prej femij kam shum dhimbje dashuria skam me fjalte sinqerta kam nje mal me genjeshtra skam me lot te prej femije kam nje dhimbje dashurie

ref(2)
sa mir kur ishim femij kur ishim femij ti me jepje qdoja un un te jepja qdoje ti haa dy motra dy engjej ne donim prralla pa mbarim ti qe doje princin tim haaaaaaa koha vraponte mbi nee larg mbi njera tjetra nuk na pyeti jeta ne telefon me kujton prrallen qe pelqeja shum e ngadal bija ne gjum me mungooon kohen kur ishim ne femij me trishtoon kohen kur ishmim ne femij sa ne dhomen kur te luaj kam nje jet qe un vuaj skam nje jet qe prej femij kam shum dhimbje dashuria skam me fjalte sinqerta kam nje mal me genjeshtra skam me lot te prej femije kam nje dhimbje dashurie


Lyrics submited by Albana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019