Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - S'dua Me Te Dashuroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  55

Po te mbledh fjalet e tua,
do te behej nje roman
i merzitshem...
Po te mbledh lotet e mi,
do te behej oqean
shume i frikshem...

Ku ta dija une
qe dashuri nje dite te lindte,
kjo plage e embel
ne nje moment te vret me dhimbje!

Ref.

S'dua, s'dua, s'dua me te dashuroj se dhimbja nuk e gjen nje fund...
s'dua, s'dua, s'dua me te dashuroj gjithe boten po ta falja une
asgje nga ty nuk mora une...

Ky tekst u dërgua nga S.c.Publikimi: 03/04/2010
Muzika: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 0


Rosela Gjylbegu - S'dua Me Te Dashuroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'dua Me Te Dashuroj".
3. Video është e këngës "S'dua Me Te Dashuroj", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.