Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Rosela Gjylbegu - Moj Bubrrec

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Bubrrec".
3. Video është e këngës "Moj Bubrrec", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rosela Gjylbegu - Moj Bubrrec  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

05/10/2010

2010-10-05T18:37:01+00:00Param,param,pam,pam,parma,param
Moj bubrrec,moj bubrrec ti gjith diten rrin tuj ec
Mbledh e mbledh e grumbullo a thu vall per mu punon×2
×2
Param,param,pam,pam,param,param

Moj bubrec po vij met pa nje varg gru me jep hua se ta laj po se ta lij vera per nje varg te jap dy varg tjera
×2

Moj bubrrec moj bubrrec ti gjith diten rrin tuj ec ×2
Mbledh e mbledh e grumbulo a thu vall per mu punon
Param,param,pam,pam,param,param
×2


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina
Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet