A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Rosela Gjylbegu - Xhamadani Kuq Si Gjaku


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/11/2010

2010-11-19T14:44:49

Xhamadanin kuq si gjaku kuq si gjaku
ta qendisa prej maraku.

Fije-fije me gajtan me gajtan-e.
Ojna-ojna per sevda-e.

[Refreni]:
Dil ne dere te t'shikoj pak!
Ta qendisa per marak.
Sa ta shoh si t'rrin ne shtat
hajde djalo te rrijme pak.


Ky tekst u dërgua nga  namikKartolina (1)

U krijua nga E.J 2017-11-19 16:23:43
Xhamadanin kuq si gjaku kuq si gjaku
ta qendisa prej maraku.
Fije-fije me gajtan me gajtan-e.
Ojna-ojna per sevda-e.
Dil ne dere te t'shikoj pak!
Ta qendisa per marak.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019