Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - Pafundesi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80

Video Produksioni:

Pro Video

Komente

Asnjë Koment

11/02/2013

2013-02-11T00:43:48+00:00Do ti bie ne hena shi
shpejt e fort neper yjesi
do te ngjitem ne galaktike
kam ftohte, kam frike
ti me sheh yjet ndizen fort
shkelqen nata une shoh kaq qarte
universin ti beje super super super drite

REF 3x:
Veç per ty kte nate boten e mbaj ne dore
dhe drejtohem per tek ti
do vendos tani
jam e jotja per jete deri ne pafundesi
ne pafundesi, ne pafundesi

Do ti bie ne hena shi
shpejt e fort neper yjesi
do te ngjitem ne galaktike
kam ftohte, kam frike
ti me sheh yjet ndizen fort
shkelqen nata une shoh kaq qarte
universin ti beje super super super drite

REF x2:
Veç per ty kte nate boten e mbaj ne dore
dhe drejtohem per tek ti
do vendos tani
jam e jotja per jete deri ne pafundesi
ne pafundesi, ne pafundesi


Ky tekst u dërgua nga gonna   olegen9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet