A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Rosela Gjylbegu - Tash S'po Du  (Feat. Stresi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/06/2014

2014-06-25T12:26:40

Featuring

Stresi

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014


[ROSELA:]
Unë ty të kam dashtë-e...

Tash s'po du, tash s'po du
Tash s'po du mo me t'kujtu
Tash s'po du as me t'dëgju
shumë prej teje jam lëndu
Unë ty të kam dashtë-e...
nuk po mundem më me t'kuptu

REF:
Sa po du zemrën me ja lexu
fatin me ja besu
tanë botën me ja dhuru
sa po du zemrën me ja lexu
fatin me ja besu
tanë botën me ja dhuru
e kam dashtë e prapë e du... oou...
e kam dashtë e prapë e du... ooouuu...

[STRESI:]
Thojnë se dashurija është një lojë e humbur
Unë besova n'dashuri, adoloshent shumë i humbur
T'harrosh dikë që ke dashtë
njësoj sikur mos me e pas njoftë asnjëherë...

2x
Mos kërko atë që nuk e ke
Po mbaj atë qe ke
Përgjithmonë, je je
Se një femër duron shumë
Vjen momenti dhe e humb
Përgjithmonë, jejeje

[ROSELA:]
Tash s'po du, tash s'po du
Tash s'po du as diell as hënë
Tash s'po du, tash s'po du
Tash s'po du ëndrrat me ja thanë

[STRESI:]
Sa të du
Sa të du
nuk po muj mo me duru
Faji s'është i jemi
Besoj që m'ki kuptu
A po don? A po don?
Veç kallxomë, veç kallxomë
Stressi kthehet, shkon e vjen
Kjo rrugë nuk ka destinacion
Se sa të du (Se sa të du)
nuk po muj me e përshkru
Se sa të du (Se sa të du)
që ti t'jesh me mu
Se sa të du (Se sa të du)
që ti mos me shku
Se sa të du... sa të du... shumë të du

[ROSELA:]
Sa po du zemrën me ja lexu
fatin me ja besu
tan botën me ja dhuru
sa po du zemrën me ja lexu
fatin me ja besu
tan botën me ja dhuru
e kam dashtë e prapë e du... ooo...
e kam dashtë e prapë e du... ooou...


Ky tekst u dërgua nga Fadil sefa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019