Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu & Sidrit Bejleri - Serenata E Nuses Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me lule të bukura du me t'dhurue
Vash'nji kunorë
Po ma parë kangës me ja fillue
Me at' za gazmor

Je sot e para, mes lulesh lule
Fllad pranveror
Flokët e tua ndrisin spërkatun
Me ar diellor


Ky tekst u dërgua nga Ersuel Çala

Rosela Gjylbegu & Sidrit Bejleri - Serenata E Nuses
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Serenata E Nuses".
3. Video është e këngës "Serenata E Nuses", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu & Sidrit Bejleri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 0