Rovena Bundo
Rovena Bundo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • GjermaniBiografia

BIOGRAFIA: Rovena Bundo është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 21 Gusht 2017, Rovena Bundo publikon videoklipin "Ja Le". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro. Më datë 15 Gusht 2019, Rovena Bundo publikon videoklipin "My Love". Më datë 2 Shtator 2020, Marsel Ademi publikon videoklipin "Te Dua Ty 2020", në bashkëpunim me Rovena Bundon. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mars...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0