Rovena Bundo
Rovena Bundo
Rovena Bundo
  • Jeton në
  • Gjermani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Rovena Bundo është këngëtare. Më datë 21 Gusht 2017, Rovena Bundo publikon videoklipin "Ja Le". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro.

Më datë 15 Gusht 2019, Rovena Bundo publikon videoklipin "My Love".

Më datë 2 Shtator 2020, Marsel Ademi publikon videoklipin "Te Dua Ty 2020", në bashkëpunim me Rovena Bundon. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Marsel Ademi. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0