Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurorëzohet Rovena Dilo

Nuk ka akoma asnjë votë

[29-10-2015]
Këngëtarja Rovena Dilo është shkurorëzuar dje në Gjykatën e Tiranës nga ish bashkshorti i saj ftubollisti Florian Riza, pas 6 vitesh martesë.

Tashmë ata janë ndarë mirëpo asnjëri prej tyre nuk ka dhënë ndonjë deklaratë apo arsye të veçantë se pse i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Rovena Dilo dhe Florian Riza kishin disa vite të martuar, por çifti nuk ka pasur fëmijë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet