Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bllokohet Lokali I Rovena Dilos Në Tiranë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[17-06-2014]
Një policia private ka bllokuar mëngjesin e sotëm bar-kafe “Rovena” në kryeqytet.

Këngëtarja Rovena Dilo shprehet se një policia private e panjohur nuk e lejon atë dhe stafin të futet në lokal. “Një polici private e panjohur, nuk më lejon. Unë dhe stafi ndodhemi jashtë lokalit”- është shprehur këngëtarja.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia e rendit dhe po largon nga lokali policinë private “Global Security”. Këngëtarja Rovena Dilo shprehet se do bëjë denoncim në polici për bllokimin e lokalit.
 (balkanweb)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet