Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rovena Dilo - Dorezohem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dorezohem".
3. Video është e këngës "Dorezohem", por nuk këndohet nga Rovena Dilo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rovena Dilo - Dorezohem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  38

Muzika:

Endri Sina

Teksti:

Rovena Dilo

Këngë e albumit:

"Dorezohem"

Komente

4 🔥

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Ti nje dite do me kërkosh
te jetoj vetëm për ty
e une do t'a bëj
ti një dite do më ndalosh
të largohem nga këtu
me një puthje më burgos
e une do te rri...

Ti më pushtove menjehëre
asnje lufte të më sfidoje
kali i trojes nuk t'u desh
brenda zemrës të më kaloje.
Vetëm ti,je sunduesi im i heshtur
ke fituar dhe ke mbetur
si mendimi më i bukur
si deshira më e cmëndur që une kam.

Ti një dite do më kërkosh
te jetoj vetëm për ty
e une do t'a bëj

Ti po më mbylle sytë një ditë
do te ndjek un pas pa frikë
jam e bindur kur t'i hap
me ty do jem prap.

Ti më pushtove menjeherë
asnjë lufte të më sfidoje
kali i trojes nuk t'u desh
brenda zemrës të kaloje.
Vetëm ti,je sunduesi im i heshtur
ke fituar dhe ke mbetur
si mendimi me i bukur
si deshira me e cmendur që une kam.

Dorezohem para teje pa nje kusht
pa fjalet qe vec ti mi thua
pa gjërat qe ti bën per mua
s'mund të jem
e lire pa ty si mund te jem?
lirin pa ty përse ta kem?

ie... iem... heji... je...


Ky tekst u dërgua nga Llokum
Më Shumë Këngë Nga Rovena Dilo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet