A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rovena Dilo - Thellezat


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Arrangement:

Genti Lako

Song from the album:

"Dorezohem"


[Grupi x6:]
Thellezat kur hedhin valle
Moj thellezat x6

[Rovena:]
Hedhin vallen o me ngadale
Moj thellezat
Hedhin vallen o me ngadale
Moj thellezat

[REF. x2:]
Dilni shihni ju thellezat o
Qe ja marrin vallen shtruar o

Thellezat qe shkojn sokakut
Moj thellezat
Thellezat qe shkojn sokakut
Moj thellezat
Djemve ç'ua shtojn merakun
Moj thellezat
Djemve ç'ua shtojn merakun
Moj thellezat

[REF. x4:]
Dilni shihni ju thellezat o
Qe ja marrin vallen shtruar o

Thellezat qe hedhin valle
Moj thellezat
Thellezat qe hedhin valle
Moj thellezat
Hedhin vallen o me ngadale
Moj thellezat
Hedhin vallen o me ngadale
Moj thellezat

[REF. x2:]
Dilni shihni ju thellezat o
Qe ja marrin vallen shtruar o

Thellezat kur bisedojne
Moj thellezat
Thellezat kur bisedojne
Moj thellezat
Shoqe shoqen moj ç'e ngacmojne
Moj thellezat
Njera-tjetren ç'e ngacmojne
Moj thellezat

[REF. x6:]
Dilni shihni ju thellezat o
Qe ja marrin vallen shtruar o


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019