Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rovena Dilo - Ne Do Puthemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Do Puthemi".
3. Video është e këngës "Ne Do Puthemi", por nuk këndohet nga Rovena Dilo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rovena Dilo - Ne Do Puthemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  35

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2013

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-12-01T10:41:10+00:00Ne do, ne do
Do pajtohemi dhe do dalim
Ne do, ne do
Njeri-tjetrit do t’ja falim.
Dy here kam gabuar une
Dy here ke gabuar ti
Tani kemi deshire
Qe ne erresire a ne drita
ne te puthemi.

Neeeeeee , kudo qe jemi
Ne do puthemi
Neeeeeee, ckado qe ndodh rreth neve
Ne do puthemi.
Pa ombrelle
ne shi e diell
ne do puthemi.
Dhe pa turp mes njerezve
Ne po puthemi.

Ne do, ne do
Do pajtohemi dhe do dalim
Ne do, ne do
Njeri-tjetrit do t’ja falim.
Sikur vathe ne veshin tim
Puthja eshte zbukurim
Buza shije vere ka
Kemi inspirim.
Dua vetem qe te puthemi.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Dilo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet