Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Dilo - Jo! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Shoqeve fallco sot i thash , JO!
Madje dhe fqinjeve kureshtare ju thash , Joo!
Lajmet e keqija me nuk me prishin diten,diten.
E as trendet s'ma drejtojne me jeten,vura ndalesen.

Ref.
Ti Vetem Kerko,ty nuk te them jo!
Ti kerko cfare do , ty nuk te them jo!
Tiii,Tiii me do,ty nuk te them jo !
Ti ngushellim i imi ne kete bote,ty nuk te them jo!

Shpirti me hane para,vendosa JO!
Vitet e kohet e dhembjeve,u thashn Joo!
S'dua te bej histori vetem te ndihem mire,mire!
E inateve iu bera stop jetoj per qefin tim.
Oooooooh.

Ref.
Ti Vetem Kerko,ty nuk te them jo!
Ti kerko cfare do , ty nuk te them jo!
Tiii,Tiii me do,ty nuk te them jo !
Ti ngushellim i imi ne kete bote,ty nuk te them jo!


JO! X2
I Vura ndalesen ! OOOOH!

Ref.
Ti Vetem Kerko,ty nuk te them jo!
Ti kerko cfare do , ty nuk te them jo!
Tiii,Tiii me do,ty nuk te them jo !
Ti ngushellim i imi ne kete bote,ty nuk te them jo!


Ky tekst u dërgua nga ad13Rovena Dilo
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/08/2014
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Big Bang (Arbër Gjikolli)
Video Produksioni: Alexander Video


Rovena Dilo - Jo!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo!".
3. Video është e këngës "Jo!", por nuk këndohet nga Rovena Dilo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Dilo:


Komente 0