Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Dy Nga Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Pa shiko kush ngjitet malit
neper ta zogjte e beharit
te shkoj me ta kam sevda
pse sme le more baba

Cjane ata cke me ta
dy nga dy shkojne ata
lere more lere mos e nga
cjane ata moj cjane ata

ti me le por nuk do nena
je e vogel futu brenda
dale te rritesh dhe ca
te thone djemte marrshalla

zogu beharit qe shkove
me cilin sy ti shikove
me ate qe dashurove
sa te pashe mend mi more


Rovena Ibrahimi - Dy Nga Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Nga Dy".
3. Video është e këngës "Dy Nga Dy", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0