Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena - Cupat Te Dehin Si Dere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

2x
Plaku Mori Arratine
C'te Them Une Varfera
Si Ta Kaloj Pleqerine
Me Duket Mendja Hallall

Ref. 2×
Te Kam Then Mor i Mjere
Çupat... Si Vere
Lumi me Marrte Dhe Mua
Lumi Te Marrte Dhe Ty

2x
Çohet Heret Çdo Sabah
Nuk Pi Kafet Si Me Pare
Zile Telefonit Ra
Me Thot Do shkoj Ne Kumare

Ref. 2×
Te Kam Then Mor i Mjere
Çupat... Si Vere
Lumi me Marrte Dhe Mua
Lumi Te Marrte Dhe Ty

2x
S'me Harrohet Per Bela
Si Kur Jemi vrare E Prere
dhe Te Ka rene ne Sevda
Koka Se Ç'i Ka marr Ere

Ref. 4×
Te Kam Then Mor i Mjere
Çupat... Si Vere
Lumi me Marrte Dhe Mua
Lumi Te Marrte Dhe Ty


Ky tekst u dërgua nga Hilanja

Rovena - Cupat Te Dehin Si Dere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cupat Te Dehin Si Dere".
3. Video është e këngës "Cupat Te Dehin Si Dere", por nuk këndohet nga Rovena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0