Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena - Shoqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

shoqe çdo nje mollois
shoqe prit moj motra ik
sa zet naten e gremise
nje fjale gjuni po na ik 2×

Ref.
Shoqe Shoqe
shoqe se çme dal dollise
shoqe shoqe
plas e dere e femise 2×

si bilbilat rane ere
shoqe prit moj motra nik
ne bardhes e penxheres
me shikoni moj motra nik 2×

Ref.
Shoqe Shoqe
shoqe se çme dal dollise
shoqe shoqe
plas e dere e femise 2×

me rrembese teleruse
shoqe prit moj motra ik
guri burre ne fut ne fut
si thelleze gjinteb mun

Ref.
Shoqe Shoqe
shoqe se çme dal dollise
shoqe shoqe
plas e dere e femise 2×

me kemben dy edhe fjale
shoqen prit moj motra ik
hipen te vite te marr
te tjere dua nje fjale 2×

Ref.
Shoqe Shoqe
shoqe se çme dal dollise
shoqe shoqe
plas e dere e femise 2×


Ky tekst u dërgua nga Kejda

Rovena - Shoqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqe".
3. Video është e këngës "Shoqe", por nuk këndohet nga Rovena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0