Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Duaje Moj Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Duja moj nuse duaje njeher se dhe ti nje dit do te behesh vjerr duja moj nuse se shum te ka pritur dhe driten e syrit per ty e ka rritur x2

Kur me nise nuse nene se c'me the vjerren te ma duash ta mbash ne qoshe dhe nje fjal te hidhur njeher po te tha bej sikur s'degjon merre me shaka x2

Duaje moj nuse duaje njeher se dhe ti nje dit do te behesh vjerr duaje moj nuse se shum te ka pritur dhe driten e syrit per ty e ka rritur x2

Nuse ju me vjerren kurr inat mos mbani me mir urt e but edhe plot tigani pleqeria vjen ju troket tek dera edhe ju nje dit do te beheni vjerra x2


Rovena Ibrahimi - Duaje Moj Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duaje Moj Nuse".
3. Video është e këngës "Duaje Moj Nuse", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0