Rovena Stefa Tregon Gjoksin Në Përkrahje Të Kombëtares

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-10-2015]
Këngëtarja e njohur, Rovena Stefa, si kurrë më parë ka treguar gjoksin e saj, e gjithë kjo vetëm për një qëllim, për të stimuluar ekipin shqiptar në ndeshjen me Serbinë.

“Ia dhuroj këtë foto Kombëtares sonë duke uruar me zemër Fitoren”, ka shkruar Stefa, transmeton Indeksonline.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Serbisë do të zhvillohet sot në Elbasan Arena, nga ora 20:45.
 (Indeksonline)

Rovena Stefa Tregon Gjoksin Në Përkrahje Të Kombëtares


Komente 0