Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Me Kapele Karocieri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  26

Me kapele karocieri
Me xhaketë milioneri
Endacak si cigani
E ka shpirtin,shpirt xhanani
Të gjith cunat më shikojn
U pëlqen të më ngacmojn
Po unë mëndjen e kam mbledhur
Djalin tim un e kam zgjedhur
O mor cuna gjithë sa jeni
ku e keni hallin,unë e di
Po kam frikë se hallin nuk ma dini
Si Hirushja në përralla
Kam dhe unë një djalë që me pelqen
kam dhe une nje djale qe ma do zemra


Ky tekst u dërgua nga J0naRovena Stefa
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Genti Lako
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Genti Lako


Rovena Stefa - Me Kapele Karocieri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kapele Karocieri".
3. Video është e këngës "Me Kapele Karocieri", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0