Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Rovena Stefa - Eja Te Vallzojme


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bie Debore"
Sa shum të dua, ti je për mua
Veç ti (veç ti)
Kur të kam afër, pse më djeg trupi
Se di,
Eja ti dhe më pran
Te kërcejm të dy der von
Te jetojm sot natën ton

Eja sonte të vallzojm
Po më djeg në zemër kjo dashuria
Eja sot ësht nata jon
Eja meri djal puthjet e mia

Sa shum të dua, ti je për mua
Veç ti (veç ti)
Kur të kam afër, pse më djeg trupi
Se di,
Eja ti dhe më pran
Te kërcejm të dy der von
Te jetojm sot natën ton

Eja sonte të vallzojm
Po më djeg në zemër kjo dashuria
Eja sont ësht nata jon
Eja meri djal puthjet e mia


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...