Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Rovena Stefa - Zemër

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemër".
3. Video është e këngës "Zemër", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rovena Stefa - Zemër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Teksti:

Avni Qahili

Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Dasma"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Ti je zemra ime
Di kur rreh, kur flet, kur qesh e ndjen
Ti je zemra ime
Ti më mbush me jetë
Ti më sjell lumturi e dashuri

Fjalët e ëmbla për mua ti m’i fal
Puthjet e nxehta veç ti m’i dhuron
I dashuroj unë sytë e tu, erën tënde
Të dua shumë
I dashuroj unë sytë e tu, erën tënde
Të dua shumë

Zemër ti je bota krejt
Zemër ti je mal e det
Të dua të dua të dua të dua
Zemër
Zemër
Zemër
Të dua të dua të dua zemer


Ky tekst u dërgua nga liridon mustafa
Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet