Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Mos Ngacmo Telat E Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Ti kërkon një fjalë prej meje
Fjalen s’ta jap
Ti kërkon të jap një puthje
Por e ke të kotë

Pse kërkon, pse kërkon
Kush mundohet, e fiton

Do ta hapësh zemrën time
Çelësin s’e gjen dot
Ti kërkon të jem e jotja
Po mundohesh kot

Ti mos m’i ngacmo telat e mia
Se unë nuk duroj e digjem flakë
Se është hileqare dashuria
Të mbërthen, të zë në lak

Ti kërkon të qaj për ty
Nuk më dalin lotë
Ti mendon se je i vetmi
Po ka djema plot


Ky tekst u dërgua nga liridon mustafaRovena Stefa
Publikimi: 29/06/2003
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Adrian Hila


Rovena Stefa - Mos Ngacmo Telat E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ngacmo Telat E Mia".
3. Video është e këngës "Mos Ngacmo Telat E Mia", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0