Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Harem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Erdhi dita të kuptosh
Se në botë njerëzit janë të lirë
Nuk do mundesh të m’trajtosh
Si një skllave që të sillet mirë

Erdhi dita të vendos
Fati im nuk paske qenë ti
Kam gabuar ashtu kot
Kam menduar se më doje ti

E urrej haremin tend
Kur më prek duar e këmbë
E urrej trishtimin tim
I fal vetes një mallkim
Do të iki sa më larg
Të harroj atë që pashë
Do të vesh unë dashuri
Do urrej njerëzit si ti

Hedh vështrimin rreth e qark
Ti më le një botë me zbrazëti
Do ta lag buzën e tharë
Me ato lotët që do derdhësh ti
Netëve më vjen të qaj
Por nuk bëhet fjalë për dashuri
Si një plagë në trup të mbaj
Dhimbja ime jo nuk ka kufij


Ky tekst u dërgua nga liridon mustafa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rovena Stefa
Publikimi: 29/06/2003
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Rovena Stefa - Harem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harem".
3. Video është e këngës "Harem", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0