Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Ku Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ku je ti
Ku u humbe
Ku je ti

Je me tjeter apo vetem
Te lutem me trego
Ne sy me shiko

Per ne dy dhe qielli po qan
Ti je vetem vetem une jam
Nje gremine e thelle ne na ndan
Sikur thote, fundi sot
Smund te dua sot

Ku je ti
Ne sy dot nuk me sheh
Ku je ti
Vetem mua si me le
Thuaj mos nguro
Fundi eshte dhe shko

Per ne dy dhe qielli po qan
Ti je vetem vetem une jam
Nje gremine e thelle ne na ndan
Sikur thote, fundi sot
Smund te dua sot
Rovena Stefa
Publikimi: 29/06/2003
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Rovena Stefa - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0