Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Burr Te Martuar Dashurova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  96

Teksti:

Avni Qahili

Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Lum, Lum"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

14 🔥

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Desh m'ra qielli permbi koke
u rrezova e rash n'toke
Kur kuptova se ti m'ke rrejt
Un e mjera kam besu
paske qen me fmi e gru
kjo dashni më, më kushtoi shtrenjt

Ref..(2)
Një grua me mallkoi
burrin e vet kërkoi
n'at çast kuptova
burre te martuar une dashurova

Nje fëmij n'telefon
mua morri nje nat vone
Dua babin ne shpi te vij
i thash që e kam kuptu
paske pas fëmij dhe gru
ik prej meje, familje ke

Ref...(2)
Një grua me mallkoi
burrin e vet kërkoi
n'at çast kuptova
burre te martuar une dashurova

Ref...(2)
Një grua me mallkoi
burrin e vet kërkoi
n'at çast kuptova
burre te martuar une dashurova


Ky tekst u dërgua nga anita
Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet