Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Zoteri Anonim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

doren sa me shtrengoi, kur emrin ai kur ma tha
sikur m'hipnotizoi ,u ndjeva sa arrat
vetem me bisht te syrit
me cmendte si shigjet
e di qe donte mua t'me thonte
ahh si nuk jemi vet(2)
zotri anomin
une nuk jam e leht
mos je valle gabim
qe me shikon drejt
zotri anomin
nuk e di kush je
beje veq nje shenj
dhe ja ku me ke
beje veq nje shenj
dhe ja ku me ke
sa do qe u mundova te jem indiferente
po ndjenja me tradhtoi
dhe sme zinte vendi vend
vetem me bisht te syrit
me cmendi si shigjete
di qe donte mua thoshte
ahh si nuk jemi vet 2 x
zotri anomin
une nuk jam e leht
mos je valle gabim
qe me shikon drejt
zotri anomin nuk e di kush je
beje veq nje shenj
dhe ja ku me ke
beje veq nje shenj dhe ja ku me ke......


Ky tekst u dërgua nga Adelina Ahmeti

Rovena Stefa - Zoteri Anonim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoteri Anonim".
3. Video është e këngës "Zoteri Anonim", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0