Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Disko Party  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Lum, Lum"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Ne diskotek jena tubu loja ka fillu
luhet vallja kenga knohet kjo nate nuk harrohet
qka po behet ne kete vend kush ma mir vallen pe kcen
kush po vjen me lujt me mu
kete nate sonte pesh me qu

Ref.2x ****

Disko disko party atmosfer e gjall
koka shkrue sonte vendin flak me kall

****

Mos rri vet ne tavolin shpejt ne valle hyn
mos ma prish kete disponim luj per hatrin tim
shka po behet ne kete vend
kush ma mir vallen pe kcen
kush po vjen me lujt me mu
kete nate sonte pesh me qu

Ref.2x ****

Disko disko party atmosfer e gjall
koka shkrue sonte vendin flak me kall

2x. ****

Luni luni mos pritoni hyni ne valle dhe valllzoni
saba drita mir ka dal sonte vallja s"ka me u nal.


Ky tekst u dërgua nga  lena
Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet