Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Tundi Vallet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

ku je sot ku ishe mbreme nuse moj nuse gjani te pruri ne kendin tende ai moj kapetani tani sje me si me pare nuse moj nuse hene tani ke dy baballare amoj dhe dy nena.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.

o dhender na merr nje valle opo hajde na ndero merre nusen me ngadale hajde moj flutro me ja marre ti pergjigje dhender o dhender o digje moj shamine digje digje flaken ohh.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.

mbledhu o baba e nene opo hajde ju te paret pastaj dajot edhe hallat edhe xhaxhallaret se qu ndes e mori flake hopo ajde gjith shtepia se u ngriten dor per dore opo miqesia.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.


Ky tekst u dërgua nga Derguer Nga NesaRovena Stefa
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/01/2010


Rovena Stefa - Tundi Vallet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tundi Vallet".
3. Video është e këngës "Tundi Vallet", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 2