Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Rovena Stefa - Kuq E Zi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kuq E Zi".
3. Video është e këngës "Kuq E Zi", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rovena Stefa - Kuq E Zi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Gëzimi I Dasmave"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00U vesha kuq e zi
U nisa për shqipëri
Amanet Baba m'ka lan
Ni flamur me e pru n'Tiran
E kam emrin SHQIPETAR
E dua bashkim kombetar
Ose sod ose kurr na bashkon ni flamur

Hej Hej
Kuq e zi o krejt shqipnia
ktu ktu osht kosova e qameria(2x)

Une jam dem baba dem
Ky o vendi jem
Jam tetov jam ulqin
E sjetojm me si jetim
Jam prshev e gostivar
Jam malsi e tivar
Gjyshin e kam pas ne vlor
Eka majt flamurin ne dor

hej hej
Kuq e zi o krejt shqipnia
ktu ktu osht kosova e qameria(4x)


Ky tekst u dërgua nga Flora
Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet