Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Karafili Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kajrajfil i vogel moj
Kajrajfil i vogel x2

Je si moll e embel
Moj e vogel o x2

Kajrajfil ne baçe moj
Kajrajfil ne baçe x2

Je si molla lalçe
Moj e vogel o x2

...

Kajrajfil i vogel moj
Kajrajfil i vogel x2

Je si moll e embel
Moj e vogel o x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rovena Stefa - Karafili Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karafili Vogel".
3. Video është e këngës "Karafili Vogel", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0