Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rovena Stefa & Shpat Kasapi - Fati Im Ishe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Im Ishe Ti".
3. Video është e këngës "Fati Im Ishe Ti", por nuk këndohet nga Rovena Stefa & Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Rovena Stefa & Shpat Kasapi - Fati Im Ishe Ti (Feat. Mergim Mjeku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

05/12/2015

2015-12-05T15:32:23+01:00Shpat Kasapi dhe Rovena Stefa së shpejti do të publikojnë projektin e tyre të ri. “Fati im ishe ti” titullohet kënga, e cila ka bashkuar dy artistët. Rovena ka publikuar një pjesë nga xhirimet e kësaj kënge, e cila pritet të publikohet në fillim të dhjetorit.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë mes dy artistëve, të cilët kohë më parë kanë publikuar disa potpuri popullore të mirëpritura nga publiku. Ndoshta fakti që zgjedhin shpesh të punojnë bashkë, ka bërë që të lindin dyshime mbi marrëdhënien e tyre.

Siç shkruan “Panorama”, dyshohet se Rovena Stefa dhe Shpat Kasapi kanë nisur një lidhje dashurie me njëri-tjetrin. Pas një periudhe të gjatë ku ata shfaqen si beqarë në sytë e publikut, duket se shkëndijat i kanë pasur pikërisht për njëri- tjetrin.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë