Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Rovena Stefa - Veç Nje Jete  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  31

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2017

2017-10-15T19:12:21

Muzika & Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Muzika:

Rovena Stefa

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017
Nuk kam fjalë, nuk kam zë
Nuk kam frymë kur sje më
Unë dhe ti, ne ishim një
Ti larg meje diku qëndron
Krenaria të robëron
Por e di që ti prap më mendon.

Mijëra ëndërra përtej horizontin
Mijëra ndjenja në pikën e lotit
Ti po ndal, po ndal

REF. x2:
Eshtë veç një jetë
është veç një jetë
Ti më ke
Unë ty të kam

Jeta është tani ti mos u dorëzo
Mos ki frikë mos u dëshpëro
Hapi krahët e zemrës ti fluturo..

Mijëra ëndërra përtej horizontin
Mijëra ndjenja në pikën e lotit
Ti po ndal , po ndal

REF. x2:
Eshtë veç një jetë
është veç një jetë
Ti më ke
Unë ty të kam

Ty të kam

Eshtë veç një jetë
Veç një jetë
Ty të kam

Eshtë veç një jetë

REF. x2:
Eshtë veç një jetë
është veç një jetë
Ti më ke
Un ty të kam


Ky tekst u dërgua nga A|)!$@
Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet