Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roy - Dridhu Sonte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tani cdo gje eshte gati gjithcka po funksionon
te gjithe pra behemi gati muzika po fillon
pa fund do jete kjo nate me muzike non-stop
te gjithe do kercejme me emrin hip-hop
nje vend shum i ndezur dhe plot gjallmeri
kjo nate eshte e jona per asgje s'dua t'ja di
ne prani bukuroshet tona te veshme si perhere
zbukurojne kete mbremje krijojne atmosfere
ca brune ca bjonde ca me floke me hone
me veshje ekstravagante ta heqin trurin sonte
seksi te mira te pista delikate
gjithe ashtu jane shoqeri e merzia e kesaj nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te festojme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te kercejme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Sonte gjithe po festojne kjo nate eshte me nivel
a thu gjith jane prezent askush jashte nuk ka ngel
qind per qind jane rini nga tre kater me mosh femij
ja kan nis per me pi me viski e raki
jane dhe keta gangstera qe jetojne ne Itali
qe vin me euro e dollar askujt me s'po ja ndin
mercedezat tipit te fundit jashte nuk jan arestu
me keto femrat bukuroshe naten sonte me kalu
me shijhu kete muzik me hip-hop me shoqeru
per asnje mos me mendu gjitha sonte me i harru
gjitha sonte me i harru

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te festojme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te kercejme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Ne kete mbremje te bukur qe vazhdon deri ne mengjes
me mikrofon jam une dhe ju pershendes
me hip-hop si gjithmone t'ju largoj nga cdo stres
per rreth me gangstera qe merren me gjithe kres
me teper dua te flas por ky tekst nuk mjaftone
shpresoj qe do me ndegjoni me nje tjeter version
se ju duhet ta dini se ky eshte vetem nje fillim
me hip-hop me nivel gjithmone me stilin tim
do vazhdoj gjithmone me nje stil origjinal
se muziken e kam ne gjak asnjehere s'dua ta ndal
se une jam Roy stilin tim se ndryshoj
ne mes bukurosheve tona gjithmone une do kendoj

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te festojme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te kercejme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te festojme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika (tash ti eja po fillon)
vec muzika (eshte Roy me mikrofon)
hajde qika (dridhni belin edhe pak)
hajde te kercejme gjitha se bashku sonte ne kete nate

Hajde qika...

Ky tekst u dërgua nga  Agron92


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 16/09/2013


Më Shumë Këngë Nga Roy Meta:


Komente 0


Roy - Dridhu Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhu Sonte".
3. Video është e këngës "Dridhu Sonte", por nuk këndohet nga Roy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.