Rozana Kaba
Rozana Kaba
Rozana Kaba
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Rozana Kaba është këngëtare. Më datë 28 Maj 2022, Rozana Kaba publikon videoklipin "Pika Lumturie". Për muzikën dhe orkestrimin e këngës u kujdes Vullnet Ibraimi, ndërsa tekstin e kanë shkruar bashkarisht Rozana Kaba & Vullnet Ibraimi.

Më datë 2 Korrik 2022, Rozana Kaba publikon videoklipin "Nuse Oj Reja Jem". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0